Vážení zákazníci, zásilky odesíláme denně maximálně do druhého dne.

Provizní systém

Affiliate program EWENA

Výše provize: 10%

Délka cookies: 30 dní!

Minimální výplata: 200 Kč

 

Staňte se naším partnerem - je to snadné:

  • zaregistrujte se v našem programu jako náš obchodní partner,
  • vyberte si banner, nebo odkaz a umistěte jej:bude skvělé, pokud přidáte k odkazu nebo banneru vaši zkušenost, nebo vaše osobní důvody, proč se vám výrobky líbí a proč je doporučujete,
    • na váš web, nebo blog,
    • do e-mailu, který pošlete lidem, které by toto téma mohlo zajímat (nespamujte),
    • na vašem profilu na Facebooku a dalších sociálních sítich
  • můžete také natočit video, přidat vlastní fotoreportáž, nebo jinak kreativně a vkusně k téma zpracovat.

Pokud na základě vašeho odkazu u nás někdo nakoupí, uvidíte tuto aktivitu okamžitě v Menu - Přehledy. O proběhlé objednávce a její výši vám přijde také e-mail do vaší schránky.
 

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat na partner@ewena.cz

Přečtěte si obchodni podminky

Provozovatelem provizního programu je:

Robert Galuščák
Novákových 257/32
180 00 Praha 8
IČ: 712 57 403 
DIČ: CZ7910308582

Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi provozovatelem na straně jedné a partnerem na straně druhé.
Partnerem se rozumí právnická či fyzická osoba, která se registrovala do provizního programu Poskytovatele.

1.Obecné podmínky

1.1    Provizní program provozuje společnost Robert Galuščák, dále jen Provozovatel na zboží a služby v eshopu EWENA na adrese https://www.ewena.cz
1.2    Zájemce, který se registruje do provizního programu, se nazývá Partner.
1.3    Partner propaguje služby či zboží Provozovatele svými marketingovými aktivitami na webových stránkách, na diskuzních fórech, e-mailem, na sociálních sítích, pomocí PPC kampaní. Propagace v rámci cashback systémů není povolena.

2. Práva a povinnosti Partnera

2.1    Partner smí požádat o ukončení partnerství kdykoliv během jeho členství v partnerském programu. Pokud tak učiní, bude mu do jednoho měsíce vyplacena odměna za schválené provize do dne, kdy požádal o ukončení svého členství.
2.2    Partner nesmí propagovat kampaně a produkty na stránkách, v e-mailech, diskuzních fórech a sociálních sítích, které jsou v rozporu se zákony České republiky, nebo s dobrými mravy.
2.3    Partner nesmí poškozovat dobré jméno poskytovatele.ani tvořit stránky na slevy, akční nabídky či slevové kupóny ve spojení se značkou či doménami poskytovatele apod. 
2.4    Partner si nesmí objednat zboží, či služby Poskytovatele přes svůj vlastní provizní odkaz. Pokud tak učiní, nemá nárok na vzniklou provizi.
2.5    Partner je povinen chránit své přístupové údaje k proviznímu softwaru před zneužitím třetí stranou.
2.6    Partner smí k propagaci využít textových a obrazových materiálů Poskytovatele, které jsou jím za tímto účelem poskytnuty.
2.7    Přísně zakázáno je propagovat Poskytovatele rozesíláním zpráv , které jsou kvalifikovány jako SPAM. Pokud bude Poskytovatelem zjištěna takováto aktivita Partnera, může to vést k okamžitému ukončení partnerské spolupráce a uzavření účtu Partnera. Partner tímto také ztrácí jakýkoliv nárok na provize, které mu dosud nebyly vyplaceny.

3. Práva a povinnosti Poskytovatele

3.1    Poskytovatel se zavazuje pravdivě a neprodleně schvalovat konverze partnerů.
3.2    Poskytovatel nenese odpovědnost za případnou škodu způsobenou propagací programů zapojených v provizním programu.
3.3    Poskytovatel se zavazuje Partnerovi vyplatit provizi za jím uskutečněné a zaplacené konverze.
3.4    Poskytovatel garantuje 99,5% dostupnost systému. Do dostupnosti systému se nezapočítávají neodvratitelné objektivní důvody (např. odstávka el. energie, výpadek přípojného bodu k internetu apod.) nebo přerušení provozu z důvodu systémových zásahů poskytovatele do provozu serveru.
3.5    Poskytovatel má právo kdykoliv změnit tyto obchodní podmínky. Na změny v obchodních podmínkách musí poskytovatel Partnera upozornit.

4.    Provize

4.1    Výše provize je 10 %
4.2    Provize budou schvalovány vždy po uplynutí zákonem dané lhůty pro možnost vrácení peněz zákazníkovi. CCa do 14 dní od vzzvednutí zásilky
4.3    Provize budou schváleny u těch konverzí, kde došlo k řádnému a plnému uhrazení plné ceny zboží či služby propagované v kampani.
4.4    Za zrušené, či stornované objednávky nevzniká Partnerovi nárok na provizi.

5.    Výplata provize

5.1    Partner má nárok na výplatu provize, pokud součet schválených provizí v systému je vyšší než 200 Kč.
5.2    Pokud partner překročí tuto částku, má možnost požádat emailem o výplatu své provize .

6.    Ochrana osobních údajů

6.1    Poskytovatel prohlašuje, že data budou chráněna v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
6.2    Partneři, kteří se registrovali do partnerského programu, souhlasí se zasíláním e-mailových zpráv, které budou sloužit k zasílání novinek a informací souvisejících s kampaněmi v provizním programu, či s předmětem podnikání Poskytovatele.


Obchodní podmínky v tomto znění jsou platné od 1.9.2021

 

Přihlášení do provizního programu

Nemůžete vyplnit toto pole
x